Günümüz iş dünyasında riskin tanımlanması ve optimize edilmesi için farkındalığın şirket kültürü haline getirilmesi ve vakaların bu gözle analiz edilmesi olmazsa olmazdır.

Analist İSG olarak her sektörden kuruma, olası fiziksel risklerin bertaraf edilmesi, proaktif hareket tarzının kazanımı için Risk Yönetimi Danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

Bu bağlamda amacımız, kurumları minimum fiziksel risk düzeyine getirerek güvenli çalışma ortamları dizayn etmek ve sigorta yükümlülüklerini makul düzeyde tutarak kurumların mali giderlerini optimize etmektir.


6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında her kurum, karşılaşabileceği Acil Durumlar için hareket tarzlarını belirleyerek gereken tedbirleri almakla yükümlüdür.

Analist İSG olarak kurumlara özel, önleme, koruma, tahliye, yangınla mücadele, ilk yardım vb. konulardaki süreçlerin dizayn ve koordinasyonunu içeren Acil Durum Yönetimi Danışmanlığı hizmetini sunuyoruz.


Yangın Güvenliği Danışmanlığı

Kurumlara özel, yangını önleme, korunma ve yangınla mücadele etmek amacıyla Binaların Yangından Korunması Hakkındaki Yönetmelik hükümlerine uygun şekilde mevcut sistemlerin uygunluğunun kontrolü ile yeni tesis edilecek yapılardaki sistemlerin Ulusal ve NFPA, FM/UL gibi uluslararası normlara uygunluklarının kontrolü amacı ile Yangın Güvenliği Danışmanlığı Hizmeti sunmaktayız.


Enerji Verimliliği Danışmanlığı


JCI Akreditasyon ve Tesis Güvenliği Danışmanlığıİletişim

Telefon:0 216 574 6027
Fax:0 216 574 60 56
Email: info@analistisg.com
Website: www.analistisg.com
Facebook Twitter

Analist İsg Eğitim Sağlık Dan. Hiz. Ltd. Şti.
Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad
Serdar Sk. Gresan Plaza NO:1 K:2 D:7
Ataşehir / İstanbul

Faydalı Linkler