Eylül 2012′de temelleri atılan ve Ocak 2013′de Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın yetkilendirmesi ile faaliyete geçen ANALİST İSG EĞİTİM SAĞLIK DANIŞMANLIK HİZ. LTD. ŞTİ. Ortak Sağlık Güvenlik Birimi; 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası kapsamında İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliği yükümlülükleri yerine getirilerek kurulmuştur. Şirketimiz klasik iş güvenliği uzmanlığı danışmanlık hizmetleri anlayışını yıkarak profesyonel anlamda; inşaat sektörü, perakende sektörü, sağlık sektörü, endüstri sektörü, sivil havacılık ve lojistik sektörlerinin İş Güvenliği konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak, sektördeki cevabı olmayan soruları yanıtlamak ve hizmet eksikliğini tamamlamak amacıyla yola çıkmıştır. Aynı zamanda genç meslektaşlarına yol gösteren bir mesleki ahlak anlayışını hedefleyen yapısı ile örnek kurum olma yolunda hızla ilerlemektedir. Çalışanlarımız perakende, inşaat, sağlık, lojistik, sivil havacılık ve endüstri sektörlerinde yaklaşık 10 yıllık bilgi ve tecrübelerini hizmet verdiği sektör çalışanlarına ve yöneticilerine aktarmayı, hem genç meslektaşlarına hem de “Önce İnsan” felsefesi ile İş Güvenliğini kültürü ve bilincini toplumun her kademesine yaymayı hedefleyen bir anlayışla ilerlemeye, her geçen gün yeni projeleri ile hizmette bulunmaya devam etmektedir.

Misyon

Klasik iş güvenliği hizmet anlayışını yıkarak profesyonel anlamda; perakende, sağlık, turizm, endüstri, inşaat, sivil havacılık ve lojistik sektörlerinde; iş sağlığı ve güvenliği konusunda firmaların ihtiyaçlarını karşılamak, sektörlerde cevabı olmayan soruları yanıtlamak, hizmet eksikliğini tamamlamak ve genç meslektaşlarına yol gösteren bir mesleki ahlak anlayışını güderek; evrensel niteliklerde, kurumsal, önce insan felsefesi ile sonsuz ömürlü bir kuruluş olmak.

Vizyon

Etik değerlere, ulusal, uluslararası kavram ve kuramlara bağlı kalarak; değişim ve gelişime açık, güven ilkesinden şaşmadan, sürekli kendini geliştiren; araştırmacı, yenilikçi, esnek, atik ve çevik yapısıyla; sektörün her kademesine hitap eden iyi eğitilmiş, tam donanımlı ve problem çözmede yetenekli personel kadrosu ile İş Sağlığı ve Güvenliği alanında öncü firma olmak.

Saygılarımızla,
Analist İSG Eğitim Sağlık Danışmanlık Hizm. Ltd. Şti.

İş Güvenliğinde Saygın Adres..Çözümlerimiz ve Güvenliğiniz İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçin.İletişim

Telefon:0 216 574 6027
Fax:0 216 574 60 56
Email: info@analistisg.com
Website: www.analistisg.com
Facebook Twitter

Analist İsg Eğitim Sağlık Dan. Hiz. Ltd. Şti.
Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad
Serdar Sk. Gresan Plaza NO:1 K:2 D:7
Ataşehir / İstanbul

Faydalı Linkler